Wpadnijcie do nas i razem pozostańmy w ruchu
Ruch to zdrowie – w każdym wieku!
W ramach zajęć „Zostań aktywny z Inge” czekają na Was proste ćwiczenia na krześle i przy krześle, które rozruszają ciało i stawy. Ćwiczenia są łatwe do wykonania i nadają się również dla osób, które nie czują się już tak pewnie na nogach.
Najważniejsza jest radość z ruchu, wspólna aktywność i dobre samopoczucie. Nie są wymagane żadne wcześniejsze umiejętności ani szczególna sprawność fizyczna – każdy po prostu uczestniczy w zajęciach na miarę swoich możliwości.
Wpadnijcie, dołączcie do nas i zróbcie coś dobrego dla siebie i swojego ciała!
Wydarzenie odbędzie się w foyer hali wielofunkcyjnej.
Wejście znajduje się z tyłu budynku, drugie drzwi.