25 czerwca 2026 r. o godz. 18:30 zapraszamy na uroczystość zamknięcia naszej aktualnej wystawy „Razem przeciwko seksizmowi” do Grüne Büro przy Alten Markt w Stralsundzie. Z niecierpliwością czekamy na dwie przedstawicielki ośrodków doradztwa specjalistycznego M.I.S.S. ds. przemocy seksualnej, które opowiedzą o swojej pracy.
Z niecierpliwością czekamy na panią Schnabel i panią Herting z M.I.S.S. e.V. – specjalistycznego ośrodka doradczego ds. przemocy seksualnej, które w ramach krótkiego wystąpienia opowiedzą o temacie oraz o swojej pracy tutaj, na miejscu. Następnie będzie okazja do swobodnej rozmowy i ponownego obejrzenia wystawy.
Będziemy wdzięczni za zgłoszenie udziału pod adresem kreistagsfraktion@gruene-vr.de. Oczywiście możliwy jest również spontaniczny udział!
