Lieder, Texte und Szenen mit der Schauspielerin Luisa Camille Tritzschler und dem Musiker Kevin Bade im überdachten Bürgergarten
To dobry powód, by coś zrobić po prostu dlatego, że to piękne. Potrzebujemy czegoś pięknego, by być razem, rozmawiać ze sobą i nie dzielić się.
Czym jest to, co towarzyszy nam przez całe życie, a nawet nim kieruje? I jakie są nasze przesłania dla świata? Najszczersze myśli, marzenia, lęki i kłamstwa.
Wykorzystując własne piosenki, teksty i sceny, a także klasyki muzyki i poezji, aktorka Luisa Camille Tritzschler i muzyk Kevin Bade tworzą wieczór, który zgłębia kwestię otwartego serca i umysłu.
Pomiędzy wielkimi emocjami a humorem śpiew, słowo mówione i momenty teatralne tworzą intymną przestrzeń wzajemnego kontaktu.
Bo chęć zrozumienia się, chęć zbliżenia się – to właśnie stawiają w centrum uwagi oboje artyści w swoim programie.
Dzięki tej wielodyscyplinarnej kreacji artystycznej publiczność może spodziewać się wieczoru dla wszystkich, którzy pragną spotkać się w dążeniu do piękna. Aby czuć, śmiać się i bawić się lub dać się zabawiać.
