Jedna z głównych atrakcji drugiego weekendu festiwalu w 2026 roku: zaprezentujemy zespół „Die Prinzen” z ich przebojowym programem „Symphonica”, przy akompaniamencie Niemieckiej Orkiestry Filmowej z Babelsbergu.
Jedna z głównych atrakcji drugiego weekendu festiwalowego w 2026 roku: zapraszamy na występ zespołu „Die Prinzen” z ich przebojowym programem „Symphonica”, któremu towarzyszyć będzie Niemiecka Orkiestra Filmowa z Babelsbergu:
Najsłynniejsze niemieckie głosy śpiewające a cappella łączą się z potęgą brzmienia symfonicznego, tworząc niezwykłe wrażenia koncertowe. Hity takie jak „Alles nur geklaut”, „Millionär” czy „Küssen verboten” zyskują w tej orkiestrowej wersji nowy, imponujący wymiar.
